درباره ما

نوشین باقری، در دوران کودکی به ورزش علاقه‌مند بود و به طور تخصصی در ورزش‌های شنا و بسکتبال فعالیت می‌کرد. او همیشه به این دو ورزش علاقه داشته و با گذشت زمان، علاقه‌اش به ورزش رشد کرده است. در سال ۱۳۹۷، تصمیم گرفت در رشتهٔ کراسفیت فعالیت تخصصی داشته باشد.

اما او به تنهایی فعالیت کردن در رشتهٔ مورد علاقه‌اش را کافی نمی‌دانست. به همین دلیل، در سال ۱۴۰۰، تصمیم گرفت مجموعهٔ “لـومـانـا” را تأسیس کند. او با جدیت و حرفه‌ای در زمینهٔ مشاوره و راه‌اندازی هوم جیم، اتاق‌های ورزشی، باکس کراسفیت و فانکشنال و غیره فعالیت نمود. هدف نهایی او در تأسیس مجموعهٔ “لـومـانـا”، ارتقای سطح سلامت و بهبود فیزیکی جامعه بود.

نام “لـومـانـا” از کوهی به همین نام در کردستان الهام گرفته شده است. واژهٔ “لـومـانـا” در زبان کردی به معنای “نامی کردن و بزرگ کردن” است.

 این نام انتخاب شده تا نشان دهد مجموعهٔ “لـومـانـا” تلاش خود را برای ایجاد عشق و اشتیاق به ورزش در جامعه نشان دهد.تیم مجرب و متخصص موجود در مجموعهٔ “لـومـانـا”، از طراحی و دیزاین تا تجهیز و اجرا، تمامی خدمات مربوط به باشگاه‌ها، اتاق‌های ورزشی و هوم جیم‌ها را در سراسر ایران ارائه می‌دهد.

درباره لومانا